MW-12-03-G-D-163-075-TR
Part Number:
MW-12-03-G-D-163-075-TR
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.238" (6.045mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.163" (4.140mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)