FW-11-05-F-D-390-086
Part Number:
FW-11-05-F-D-390-086
Description:
CONN HDR 22POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.476" (12.090mm)
Length - Post (Mating) :
0.086" (2.184mm)
Length - Stack Height :
0.390" (9.906mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)