TW-12-09-F-D-160-131
Part Number:
TW-12-09-F-D-160-131
Length - Overall Pin :
0.456" (11.582mm)
Length - Post (Mating) :
0.165" (4.191mm)
Length - Stack Height :
0.160" (4.064mm)
Length - Tail :
0.131" (3.327mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)