TW-12-09-F-D-196-130
Part Number:
TW-12-09-F-D-196-130
Length - Overall Pin :
0.456" (11.582mm)
Length - Post (Mating) :
0.130" (3.302mm)
Length - Stack Height :
0.196" (4.978mm)
Length - Tail :
0.130" (3.302mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)