JW-12-04-T-S-620-140
Part Number:
JW-12-04-T-S-620-140
Length - Overall Pin :
0.850" (21.590mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.620" (15.748mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)