TW-12-02-F-D-208-071
Part Number:
TW-12-02-F-D-208-071
Length - Overall Pin :
0.377" (9.576mm)
Length - Post (Mating) :
0.098" (2.489mm)
Length - Stack Height :
0.208" (5.283mm)
Length - Tail :
0.071" (1.803mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)