FW-07-05-G-D-474-138-A
Part Number:
FW-07-05-G-D-474-138-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.612" (15.545mm)
Length - Post (Mating) :
0.138" (3.505mm)
Length - Stack Height :
0.474" (12.040mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)