MW-07-03-G-D-150-065-P-TR
Part Number:
MW-07-03-G-D-150-065-P-TR
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.215" (5.461mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.150" (3.810mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)