MW-10-03-G-D-100-085-P-TR
Part Number:
MW-10-03-G-D-100-085-P-TR
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.185" (4.699mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.100" (2.540mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)