MW-05-03-G-D-203-095
Part Number:
MW-05-03-G-D-203-095
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.298" (7.569mm)
Length - Post (Mating) :
0.095" (2.413mm)
Length - Stack Height :
0.203" (5.156mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)