MW-04-03-G-D-116-072-TR
Part Number:
MW-04-03-G-D-116-072-TR
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.188" (4.775mm)
Length - Post (Mating) :
0.072" (1.829mm)
Length - Stack Height :
0.116" (2.946mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)