FW-08-05-F-D-453-121-A
Part Number:
FW-08-05-F-D-453-121-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.574" (14.580mm)
Length - Post (Mating) :
0.121" (3.073mm)
Length - Stack Height :
0.453" (11.506mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)