TW-08-12-F-D-658-150
Part Number:
TW-08-12-F-D-658-150
Length - Overall Pin :
1.110" (28.194mm)
Length - Post (Mating) :
0.302" (7.671mm)
Length - Stack Height :
0.658" (16.713mm)
Length - Tail :
0.150" (3.810mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)