TW-08-12-F-D-912-095
Part Number:
TW-08-12-F-D-912-095
Length - Overall Pin :
1.110" (28.194mm)
Length - Post (Mating) :
0.103" (2.616mm)
Length - Stack Height :
0.912" (23.165mm)
Length - Tail :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)