MW-04-03-G-D-095-147
Part Number:
MW-04-03-G-D-095-147
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.242" (6.147mm)
Length - Post (Mating) :
0.147" (3.734mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)