JW-10-04-T-S-500-225
Part Number:
JW-10-04-T-S-500-225
Length - Overall Pin :
0.815" (20.700mm)
Length - Post (Mating) :
0.225" (5.715mm)
Length - Stack Height :
0.500" (12.700mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)