JW-10-04-T-S-650-110
Part Number:
JW-10-04-T-S-650-110
Length - Overall Pin :
0.850" (21.590mm)
Length - Post (Mating) :
0.110" (2.794mm)
Length - Stack Height :
0.650" (16.510mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)