JW-10-04-T-S-830-140
Part Number:
JW-10-04-T-S-830-140
Length - Overall Pin :
1.060" (26.924mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.830" (21.082mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)