JW-10-04-T-S-437-145
Part Number:
JW-10-04-T-S-437-145
Length - Overall Pin :
0.672" (17.069mm)
Length - Post (Mating) :
0.145" (3.683mm)
Length - Stack Height :
0.437" (11.100mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)