JW-10-04-T-S-767-090
Part Number:
JW-10-04-T-S-767-090
Length - Overall Pin :
0.947" (24.054mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.767" (19.482mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)