HPW-06-04-T-S-382-150-VS
Part Number:
HPW-06-04-T-S-382-150-VS
Color :
Natural
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.382" (9.703mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.200" (5.08mm)