FW-07-05-F-D-407-065-A
Part Number:
FW-07-05-F-D-407-065-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.472" (11.989mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.407" (10.338mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)