MW-06-03-G-D-210-095-TR
Part Number:
MW-06-03-G-D-210-095-TR
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.305" (7.747mm)
Length - Post (Mating) :
0.095" (2.413mm)
Length - Stack Height :
0.210" (5.334mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)