MW-03-03-G-D-125-125
Part Number:
MW-03-03-G-D-125-125
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.250" (6.350mm)
Length - Post (Mating) :
0.125" (3.175mm)
Length - Stack Height :
0.125" (3.175mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)