MW-03-03-G-D-114-160
Part Number:
MW-03-03-G-D-114-160
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.274" (6.960mm)
Length - Post (Mating) :
0.160" (4.064mm)
Length - Stack Height :
0.114" (2.896mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)