JW-09-04-T-S-315-157
Part Number:
JW-09-04-T-S-315-157
Length - Overall Pin :
0.562" (14.275mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.315" (8.000mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)