JW-09-04-T-S-500-325
Part Number:
JW-09-04-T-S-500-325
Length - Overall Pin :
0.915" (23.241mm)
Length - Post (Mating) :
0.325" (8.255mm)
Length - Stack Height :
0.500" (12.700mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)