JW-09-04-T-S-1030-140
Part Number:
JW-09-04-T-S-1030-140
Length - Overall Pin :
1.260" (32.000mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
1.030" (26.162mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)