FW-06-03-G-D-133-112-P-TR
Part Number:
FW-06-03-G-D-133-112-P-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.245" (6.223mm)
Length - Post (Mating) :
0.112" (2.845mm)
Length - Stack Height :
0.133" (3.378mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)