FW-06-05-F-D-450-124-A
Part Number:
FW-06-05-F-D-450-124-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.574" (14.580mm)
Length - Post (Mating) :
0.124" (3.150mm)
Length - Stack Height :
0.450" (11.430mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)