JW-08-04-T-S-680-300
Part Number:
JW-08-04-T-S-680-300
Length - Overall Pin :
1.070" (27.178mm)
Length - Post (Mating) :
0.300" (7.620mm)
Length - Stack Height :
0.680" (17.272mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)