JW-08-04-T-S-750-103
Part Number:
JW-08-04-T-S-750-103
Length - Overall Pin :
0.943" (23.952mm)
Length - Post (Mating) :
0.103" (2.616mm)
Length - Stack Height :
0.750" (19.050mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)