JW-08-04-T-S-831-260
Part Number:
JW-08-04-T-S-831-260
Length - Overall Pin :
1.181" (30.000mm)
Length - Post (Mating) :
0.260" (6.600mm)
Length - Stack Height :
0.831" (21.107mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)