FW-03-05-L-D-339-264-A
Part Number:
FW-03-05-L-D-339-264-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.603" (15.316mm)
Length - Post (Mating) :
0.264" (6.706mm)
Length - Stack Height :
0.339" (8.611mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)