FW-05-03-G-D-262-065-A
Part Number:
FW-05-03-G-D-262-065-A
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.327" (8.306mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.262" (6.655mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)