MW-12-03-G-D-095-065-TR
Part Number:
MW-12-03-G-D-095-065-TR
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.160" (4.064mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)