HPW-05-04-T-S-380-490-VS
Part Number:
HPW-05-04-T-S-380-490-VS
Color :
Natural
Length - Post (Mating) :
0.490" (12.446mm)
Length - Stack Height :
0.380" (9.652mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.200" (5.08mm)