FW-06-03-L-D-215-122-P-TR
Part Number:
FW-06-03-L-D-215-122-P-TR
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.337" (8.560mm)
Length - Post (Mating) :
0.122" (3.099mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)