FW-05-03-G-D-215-158-A-TR
Part Number:
FW-05-03-G-D-215-158-A-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.373" (9.474mm)
Length - Post (Mating) :
0.158" (4.013mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)