MW-05-03-G-D-188-065-TR
Part Number:
MW-05-03-G-D-188-065-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.253" (6.426mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.188" (4.775mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)