JW-07-04-T-S-980-140
Part Number:
JW-07-04-T-S-980-140
Length - Overall Pin :
1.210" (30.734mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.980" (24.892mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)