MW-04-03-G-D-226-084-TR
Part Number:
MW-04-03-G-D-226-084-TR
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.310" (7.874mm)
Length - Post (Mating) :
0.084" (2.134mm)
Length - Stack Height :
0.226" (5.740mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)