FW-03-03-G-D-120-240
Part Number:
FW-03-03-G-D-120-240
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.360" (9.144mm)
Length - Post (Mating) :
0.240" (6.096mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)