FW-03-03-G-D-212-130
Part Number:
FW-03-03-G-D-212-130
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.342" (8.686mm)
Length - Post (Mating) :
0.130" (3.302mm)
Length - Stack Height :
0.212" (5.385mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)