FW-03-05-G-D-323-085-A-TR
Part Number:
FW-03-05-G-D-323-085-A-TR
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.408" (10.363mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.323" (8.204mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)