FW-06-05-F-D-450-150
Part Number:
FW-06-05-F-D-450-150
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.600" (15.240mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.450" (11.430mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)