FW-06-05-F-D-377-125
Part Number:
FW-06-05-F-D-377-125
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.502" (12.751mm)
Length - Post (Mating) :
0.125" (3.175mm)
Length - Stack Height :
0.377" (9.576mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)