FW-06-05-F-D-344-084
Part Number:
FW-06-05-F-D-344-084
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.428" (10.871mm)
Length - Post (Mating) :
0.084" (2.134mm)
Length - Stack Height :
0.344" (8.738mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)