MW-05-03-G-D-120-065-TR
Part Number:
MW-05-03-G-D-120-065-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.185" (4.699mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)