FW-04-05-F-D-350-120
Part Number:
FW-04-05-F-D-350-120
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.470" (11.938mm)
Length - Post (Mating) :
0.120" (3.048mm)
Length - Stack Height :
0.350" (8.890mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)